Regio's

Regio's

Sinds de reorganisatie van de BZGG per 1 januari 2013 zijn de Ringen opge­heven. Enerzijds om een te grote werkdruk voor de nieuwe hoofdbestuursleden te voorkomen, anderzijds om te voor­zien in een vorm van persoonlijk contact met de koren, wordt in de nieuwe organisatie uitgegaan van het indelen van de koren in een aantal regio's, met in elke regio een regio-coördinator.

De voorwaarden waaraan regio-coördinatoren dienen te voldoen, alsmede hun taken, zijn door het bestuur vastgelegd in een apart beleidsdocument over het werken met vrijwilligers.

In het overzicht van aangesloten koren vindt u welke koren bij welke regio horen.

 

Regio Coördinator email
Kampen vacature - waarneming: Herbert Smit rckampen@bzgg.nl
Apeldoorn Herbert Smit (Ermelo) rcapeldoorn@bzgg.nl
Utrecht Corrie de Leeuw (Montfoort) rcutrecht@bzgg.nl
Gorinchem vacature - waarneming: Corrie de Leeuw rcgorinchem@bzgg.nl
Gouda Maarten van der Spek rcgouda@bzgg.nl
Rotterdam vacature - waarneming: Ada van 't Hof rcrotterdam@bzgg.nl
Ridderkerk Ada van 't Hof rcridderkerk@bzgg.nl
Tholen Cees Zwaal rctholen@bzgg.nl
Goes vacature - waarneming: Cees Zwaal rcgoes@bzgg.nl
Middelburg vacature - waarneming: Cees Zwaal rcmiddelburg@bzgg.nl
239
239